Zajęcia pozaszkolne w ramach Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego

Imię i Nazwisko

Telefon

Szkoła w której odbywają się zajęcia

Dzień Tygodnia

Godzina

Dyscyplina

Rocznik

Sebastian Klaczkowski

601445395

Zalew rzeszowski

poniedziałek,

środa

 

15:30 - 17:45

15:15 - 17:45

 

Kajakarstwo

2000 - 2010

Piotr Miś

604089697

H S Pijarek

H S Pijarek

II LO

wtorek,

czwartek,

piątek

18:00-19:30

18:30- 20:00

18:00-19:30

Koszykówka chłopców

2004 - 2005

Cezary Prokop

501503488

Hala Miłocin

Hala Miłocin

SP nr 25

poniedziałek

środa

piątek

16;30-18:00

16:30 - 18:00

17:15-18:45

Koszykówka chłopców

2007 - 2008

Bartosz Herbaciński

505175281

ZS Gospodarczych

ZS Gospodarczych

ZS Gospodarczych

wtorek

czwartek

piątek

18:15-19:45

18:15-19:45

18:15-19:45

Koszykówka dziewcząt

1999 - 2005

Krystyna Kuczma- Trzeciak

609504193

SP nr 27

ZS nr 2

SP nr 27

wtorek

środa

czwartek

16:30- 18:00

14:10 - 15:40

16:30 - 18:00

Koszykówka dziewcząt

2007-  2010

2002 - 2004

Paulina Nieć

695207470

SP nr 23

SP nr 23

SP nr 23

wtorek

środa

czwartek

16:30 - 18:00

15:00 - 16:30

16:30 - 18:00

Koszykówka dziewcząt

2007 - 2009

Lucyna Pelc-Żydzik

604467610

SP nr 28

SP nr 28

SP nr 28

poniedziałek

środa

czwartek

15:00 - 16:30

16:30 - 18:00

14:30 - 16:00

Koszykówka dziewcząt

2008 - 2009

Piotr Kowal

 

602344994

 

 

 

 

poniedziałek

środa

czwartek

15:30 - 17:00

15:30 - 17:00

15:30 - 17:00

lekkoatletyka

 

 

 

2000 - 2005

Tomasz Samagalski

604402241

Stadion LA

ZSPlastycznych

Stadion LA

wtorek

środa

czwartek

16:00 - 17:30

16:00 - 17:30

17:00 - 18:30

lekkoatletyka

2002 - 2008

Mirosław Wierzbicki

504011999

Stadion LA

Stadion LA

Stadion LA

wtorek,

czwartek,

piątek

15:00 - 16:30

14:30 - 16:00

15:15 - 16:45

lekkoatletyka

2000 - 2006

Janusz Kozicki

SP nr 23

 

SP nr 23

poniedziałek

 

czwartek

14:30 - 16:00

16:00 - 17:30

15:00 - 16:30

Piłka nożna

2010 - 2011

Grzegorz Gross

885971418

SP nr 16

SP nr 16

poniedziałek

piątek

15:15 - 16:45

15:15 - 16:45

Piłka nożna

2010 - 2012

Grzegorz Jamrozek

502513220

Podpromie

Podpromie

Podpromie

poniedziałek

środa

czwartek

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

16:30 - 18:00

Piłka ręczna

2000 - 2003

Kamil Książek

788772523

ZS Sportowych

ZS Sportowych

ZS Sportowych

poniedziałek

wtorek

czwartek

17:30 - 19:00

17:30 - 19:00

17:30 - 19:00

Piłka siatkowa chłopców

2007

Dawid Lasota

787353024

SP nr 19

SP nr 19

SP nr 19

poniedziałek

wtorek

czwartek

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

Piłka Siatkowa chłopców

2010 - 2011

Bartłomiej Skowron

605571728

ZS Sportowych

ZS Sportowych

SP nr 30

poniedziałek

wtorek

czwartek

16:00-17:30

16:00-17:30

16:00-17:30

Piłka siatkowa chłopców

2008 - 2009

Ryszard Soboń

501337642

ZS Sportowych

ZS Sportowych

SP nr 5

SP nr 30

poniedziałek

wtorek

środa

piątek

17:30 - 19:00

17:30 - 19:00

17:00 - 18:30

16:00 - 17:30

Piłka siatkowa chłopców

2003 - 2005

Piotr Szetela

600369357

ZS Sportowych

ZS Sportowych

ZS Sportowych

poniedziałek

środa

czwartek

16:00 - 17:30

16:30 - 18:00

16:30 - 18:00

Piłka siatkowa chłopców

2009 - 2010

Sebastian Warchałowski

696454105

ZS Sportowych

SP nr 9

SP nr 9 gr. młodsza

SP nr 30

poniedziałek

wtorek

środa

piątek

16:00 - 17:30

14:30 - 16:00

14:30 - 16:00

15:15 - 16:45

Piłka siatkowa chłopców

2009 - 2010

Tomasz Cmoch

503831395

SP nr 23

SP nr 23

SP nr 23

poniedziałek

środa

piątek

17:30 - 19:00

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

Piłka siatkowa chłopców

2008 - 2010

Michał Łukowicz

664740886

ZS Sportowych

ZS Sportowych

ZS Sportowych

poniedziałek

środa

czwartek

16:30 - 18:00

16:30 - 18:00

16:30 - 18:00

Piłka siatkowa dziewcząt

2009

Andrzej Szetela

602380087

ZS Sportowych

ZS Sportowych

ZS Sportowych

wtorek

środa

piątek

16:30 - 18:00

16:30 - 18:00

16.00 - 17.30

Piłka siatkowa dziewcząt

2010

Małgorzata Lic

ZS Sportowych

ZS Sportowych

ZS Sportowych

poniedziałek

środa

czwartek

16:30 - 18:00

16:30 - 18:00

16.30 - 18.00

Piłka siatkowa dziewcząt

2007-2008

Grzegorz Wojciechowski

503588250

ZS Sportowych

ZS Sportowych

ZS Sportowych

poniedziałek

środa

czwartek

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

17:00 - 18:30

mała sala

Piłka siatkowa dziewcząt

2009 - 2010

Feliks Kordyś

692835300

SP nr 3

SP nr 3

poniedziałek

środa

14:30 - 16:45

14:30 - 16:45

Tenis stołowy

2005-2011