Nabór uzupełniający
do Szkoły Podstawowej Sportowej nr 33
w Rzeszowie

Trwa nabór uzupełniający do klasy VI w dyscyplinach piłka siatkowa dziewcząt i piłka siatkowa chłopców
oraz
do klasy VII w dyscyplinach akrobatyka-taniec, piłka siatkowa dziewcząt i piłka siatkowa chłopców.

Zapraszamy do Szkoły Mistrzów

Aktualności szkolne 2018/2019

19.06.2019
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019
Pożegnanie absolwentów 19 czerwca 2019 r. naszą szkołę opuścił pierwszy rocznik ósmoklasistów oraz ostatni gimnazjalistów. W pożegnaniu absolwentów wzięli udział: dyrekcja, wychowawcy oraz przedstawiciele społeczności szkolnej. Szczególnie uroczystą chwilą było wręczenie przez pana Dyrektora Wojciecha Wilka najlepszym absolwentom nagród Absolwent na medal i wpisanie się do Złotej Księgi.

Tytuł Absolwent na medal otrzymali:

Klasa VIII a Maks Kozłecki, Kacper Paśko, Konrad Kotowicz

Klasa VIII b Olga Musiał, Krzysztof Pasternak, Mateusz Świetlik, Olaf Warchałowski, Jakub Kilian, Kacper Leja

Klasa VIII c Oliwia Wojtas

Klasa III b GS Gabriela Bieniek, Jagoda Dul, Aleksandra Kalandyk, Aleksandra Pelczar, Julia Wójtowicz

Klasa III c GS Karolina Dżochowska, Izabela Kotowicz, Emilia Śląska, Aleksandra Szpecht

Klasa III d GS Julia Czech, Ewelina Lew, Zuzanna Stopa, Milena Tabor, Amelia Traciak, Jakub Więcek

Gratulujemy i życzymy sukcesów w szkole średniej!

L. B.

17.06.2019
Lotny Klub Czytelniczy
Po raz ostatni w tym roku szkolnym nagradzamy recenzentów Lotnego Klubu Czytelniczego.

Tym razem nagrody otrzymują:
Zuzanna Nowak 3D GS, za recenzję książki pt. Nerve, J. Ryan.
Amelia Traciak 3D GS, za recenzję książki pt.: Osobliwy dom Pani Peregrine, R. Ransoma.
Olga Orłowska 3D GS, za recenzję książki pt.: Papierowe miasta, J. Greena.
Nikola Stanowska 8B SPS, za recenzję książki pt.: Jasne dni, ciemne dni, K. Ryrych.

Gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do biblioteki szkolnej.

Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku szkolnym pożyczali książki z biblioteki i pisali recenzje-chmurki.

Życzymy wszystkim czytelnikom udanych wakacji…z książką i zapraszamy we wrześniu.

Aktualności szkolne

Aktualności sportowe 2018/2019

5.07.2019
Mistrzostwa Polski PZLA Juniorów w Raciborzu
W dniach 3-5.07.2019r odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Raciborzu.

Po pasjonującym biegu męska sztafeta 4x400 m zajęła 3. miejsce.

Podopieczni trenera Piotra Kowala biegli w składzie: Marcin Dzimira, Damian Tereszkiewicz, Karol Sokół, Konrad Bernal.

Blisko zdobycia medalu była Emila Czapka, która zajęła 5. miejsce w biegu na 800 m.

Wyniki naszych uczniów:
3. miejsce Sztafeta 4x400 m 3:22.39
5. miejsce Emilia Czapka 800 m 2:10.66
9. miejsce Damian Tereszkiewicz 1500 m 4:00.16
12. miejsce Karol Sokół 800 m 1:55.20
15. miejsce Marcin Dzimira 400 m 50:33
15. miejsce Bartosz Otok kula 14:84
20. miejsce Jakub Przydział 1500 m 4:09.95
21. miejsce Konrad Bernal 800 m 1:58.19

Piotr Kowal

Gratulujemy.

22.06.2019
II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt Twardogóra
Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie zajął II miejsce w Polsce wśród gimnazjów szkół podstawowych czyli w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt.

W Finale Ogólnopolskim tych rozgrywek występowały najlepsze szkoły ze swoich województw, które wcześniej rywalizowały na etapie wojewódzkim.

W Turnieju grano do dwóch wygranych setów w dwóch grupach. Szkoła Sportowa z Rzeszowa wygrała kolejno ze szkołą z Grudziądza 2:0, Skierniewic 2:0, Szczecina 2:0 i przegrała ze szkołą z Dąbrowy Górniczej 0:2.

Do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły.

Podopieczne trenera Michała Łukowicza w Półfinale zmierzyły się że Szkołą Podstawową nr 97 z Wrocławia czyli zawodniczkami klubu Volley Wroclaw. Znakomita postawa sprawiła ze rzeszowianki mogły się cieszyć z awansu do Finału, wygrywając 2:0. Finał był okazją do rewanżu nad GOSS z Dąbrowy Górniczej, czyli zawodniczkami klubu MKS Dąbrowa Górnicz. Niestety ponownie rzeszowianki przegrały 2:0 zajmujac ostatecznie II miejsce.

Gratulujemy.

Aktualności sportowe