Niezmiernie miło nam poinformować, że nasze V Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie zdobyło I miejsce w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół w roku szkolnym 2018/2019 w kategorii: LICEALIADA MŁODZIEŻY.

Natomiast Szkoła Podstawowa Sportowa nr 33 w Rzeszowie zajęła III miejsce w kategorii: IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego spektakularnego sukcesu.

Aktualności szkolne 2019/2020

9.12.2019
Warsztaty Co możemy zrobić jako młodzież dla poprawy klimatu
Nasze uczennice z klasy 3f LO biorące udział w warsztatach na temat: Co możemy zrobić jako młodzież dla poprawy klimatu.

6.12.2019
Mikołajki w szkole
6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.

Od samego rana po korytarzach i w klasach chodziła młodzież ubrana w piękne mikołajkowe czapki. Oczekiwano wizyty upragnionego św. Mikołaja. I przybył. Odwiedził wszystkie klasy, obdarował dzieci słodyczami, zrobił pamiątkowe zdjęcie.

Mikołaj pożegnał się mówiąc, że musi się spieszyć, ponieważ czekają na niego jeszcze w wielu miejscach. A więc do następnego roku drogi Mikołaju!

A co najważniejsze – Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, kolęd, śniegu i żłobka. Wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!!!

K. M-Rz

6.12.2019
Warsztaty i wykłady na Uniwersytecie Rzeszowskim
Udział naszych uczennic w warsztatach i wykładach na UR: Zmiany klimatu i polityka klimatyczna jako wspólna odpowiedzialność. Głosuj świadomie w samorządzie.

Aktualności szkolne

Aktualności sportowe 2019/2020

Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej w Zarzeczu

Młodziczki na Mikołajkowym Turnieju w Muszynie

Uczennice z 1Ag LO występują na meczu siatkarek DevelopResu
Po raz kolejny nasze uczennice z 1Ag LO występują na meczu siatkarek DevelopResu.

Ich układy taneczne robią furorę.
Brawo dziewczyny.

Aktualności sportowe