Uroczystość z okazji 40 - lecia V Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie
Foto
Czterdzieści lat minęło jak jeden
dzień...

23 listopada 2017 r. miało miejsce finałowe wydarzenie związane z obchodami 40 - lecia V LO w Rzeszowie. W nowej hali sportowej odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca tę rocznicę. Zgromadzeni w niej szacowni goście: przedstawiciele władz, duchowni, pracownicy szkoły, nauczyciele, także ci emerytowani, uczniowie i ich rodzice mieli okazję wysłuchać przemówień, życzeń i wspomnień, a potem obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez młodzież.

Maraton Pisania Listów w naszej szkole - akcja Amnesty International z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka.

8.12.2017
Konkurs tańca w ramach XXV Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej
Foto
W dniu 8 grudnia 2017 r. uczennice z klasy Ic i IIc wzięły udział w konkursie tańca w ramach XXV Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej.

Aktualności szkolne

Aktualności sportowe 2017/2018

10.12.2017
Turniej Andrzejkowy w akrobatyce sportowej i skokach na trampolinie w Libiążu
Foto
10 grudnia 2017 r. w Libiążu odbył się turniej Andrzejkowy w akrobatyce sportowej i skokach na trampolinie. Nasi uczniowie w licznej obsadzie brali w nim udział zdobywając medale i miejsca w finale.
Skoki na trampolinie
Malwina Wyskiel klasa 7c SP brązowy medal w skokach indywidualnych w kategorii junior młodszy.
Karolina Kusz klasa 7c czwarte miejsce w skokach indywidualnych w kategorii junior młodszy.
Julia Telma klasa 7c piąte w skokach indywidualnych w kategorii junior młodszy.
Malwina Wyskiel, Karolina Kusz klasa 7c srebrny medal w skokach synchronicznych w kategorii junior młodszy.
Trener Jolanta Brudny

Akrobatyka
Wiktoria Dudek klasa 7c w konkurencji 3-ki kobiet w kategorii junior młodszy zajęła czwarte miejsce.
Kinga Safin klasa 7c w konkurencji 3-ki kobiet w kategorii junior młodszy zajęła siódme miejsce.
Marita Schöntag, Zuzanna Stopa klasa 7c w konkurencji 3-ki kobiet w kategorii junior młodszy zajęły ósme miejsce.
Trener Ewelina Fijołek.

E.F.

5.12.2017

Foto
W dniu 5 grudnia 2017 r. w Kolbuszowej odbył się Półfinał Wojewódzki Licealiady w pływaniu. Sztafeta męska wywalczyła trzecie miejsce, a Amadeusz Sowiński zajął trzecie miejsce stylem motylkowym w klasyfikacji indywidualnej. Gratulujemy