Komunikat dla zdających egzamin maturalny
w terminie dodatkowym

Zdający egzamin maturalny zgłaszają się:
- o godzinie 8:30 na egzamin rozpoczynający się o 9:00
- o godzinie 13:30 na egzamin rozpoczynający się o 14:00

Należy posiadać dokument tożsamości (z aktualnym zdjęciem), długopis (lub pióro) z czarnym tuszem (atramentem) oraz przybory pomocnicze (kalkulator prosty, linijkę, cyrkiel) wymienione w Komunikacie Dyrektora CKE dla danego przedmiotu egzaminacyjnego.

Niedozwolone jest korzystanie z długopisów zmazywalnych / ścieralnych.

Szkoła nie zapewnia zdającym kalkulatorów.

Nie wolno wnosić do sali egzaminacyjnej żadnych urządzeń telekomunikacyjnych lub korzystać z nich w tej sali.

Aktualności szkolne 2018/2019

Komers 2019

4.06.2019
Nasi uczniowie z IV klasy wzięli udział w happeningu z okazji 30. rocznicy pierwszych wolnych wyborów parlamentarnych w Polsce

Wycieczka do Warszawy
W dniach 3-4 czerwca 2019 r. uczniowie klas: 3 c GS oraz 1 a LO uczestniczyli w wycieczce programowej do stolicy.

Zwiedzili miejsca, o których słyszeli na lekcjach języka polskiego, historii, przedmiotów artystycznych: Zamek Królewski, Muzeum Powstania Warszawskiego, Cmentarz Powązkowski czy Łazienki Królewskie.

Jako że nasi uczniowie to sportowcy - nie mogło zabraknąć wizyty na Stadionie Narodowym. Ciekawe miejsca, piękna pogoda i pozytywne emocje sprawiły, że wycieczka była udana i na pewno będziemy dobrze ją wspominać.

Opiekunowie grupy to: p. Wioletta Trześniowska - Wołowiec. p. Wiesław Ziaja i p. Renata Kuzicka.

3.06.2019
Filmowy Dzień Dziecka
Dzień 3 czerwca 2019 r. był dla uczniów klasy IV inny niż zazwyczaj. Dzieci mogły spędzić go poza murami szkoły, świętując Dzień Dziecka. Pod opieką wychowawców wybrały się do Multikina na film pt. Detektyw Picachu, a po seansie na pyszne przekąski oraz lody.

Dziewczynki powiększyły swoje kolekcje biżuterii dzięki zakupom w jednym z butików galerii.

L. B.

Aktualności szkolne

Aktualności sportowe 2018/2019

2.06.2019
Mistrzostwa Polski Seniorów w Akrobatyce Sportowej 30.05-2.06.2019 Chorzów.
Nasze uczennice po raz kolejny na najważniejszych zawodach Mistrzostwa Polski Seniorów wywalczyły medale i bardzo dobre miejsca.

Zaprezentowały ćwiczenia na wysokim poziomie. Walczyły również o powołanie do Kadry Narodowej Polskiego Związku Gimnastycznego.

Zawody uważamy za bardzo udane i gratulujemy wyników.

Mistrzyni Polski seniorów, Julia Mikuła klasa IC LO złoty medal w konkurencji 3-ki kobiet.

Wicemistrzyni Polski seniorów Martyna Wojnar klasa IC LO srebrny medal w konkurencji 2-ki kobiet.

Wanessa Albrzykowska klasa 8C SPS33, czwarte miejsce w konkurencji 3-ki kobiet.

Martyna Szewczyk, klasa IC LO, Agnieszka Wnuk klasa 7A SPS33 siódme miejsce w konkurencji 3-ki kobiet.

Trener Ewelina Fijołek.

Gratulujemy zawodniczkom oraz trenerce.

31.05.2019
Tytuł Mistrza Województwa w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej obroniony
Nasze uczennice drugi rok z rzędu w finale pokonały Szkołę Mistrzostwa Sportowego z Mielca 2:0, dzięki czemu będą reprezentować nasze województwo w Finale Ogólnopolskim w Twardogórze w dniach 20-22.06.2019 r.

Gratulujemy zawodniczkom oraz trenerowi.

30.05.2019
Zawody Pływackie dla uczniów szkół podstawowych o Puchar Klubu Pływackiego Sokół Rzeszów.
W zawodach brała udział Katarzyna Domagała z klasy IV a SPS33, która w poszczególnych konkurencjach zajęła:

I miejsce w konkurencji 50 m stylem klasycznym kat II II miejsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym kat II II miejsce w konkurencji 100 m stylem zmiennym

Gratulujemy.

Trener E. Fijołek