Aktualności szkolne 2017/2018

9.10.2017
KONKURS Ochrona środowiska w moim mieście
Zadaniem uczestnika jest wykonanie albumu lub prezentacji multimedialnej zawierających: ilustracje i zdjęcia wykonane przez uczniów wraz z opisami prezentującymi wyniki obserwacji, własne wnioski i zdobytą wiedzę na temat Ochrony środowiska w moim mieście – wybrane aspekty.

W albumie / prezentacji uczniowie prezentują wiedzę zdobytą na podstawie własnych obserwacji, informacje zdobyte na zajęciach, wiedzę zdobytą z publikacji przyrodniczych lub stron internetowych np. Urzędu Miasta, WIOŚ. Obowiązkowym elementem jest uwzględnienie niskiej emisji w mieście. Format prac nie większy niż A3, technika, objętość dowolna.

Termin realizacji: prace należy dostarczyć do dnia 3 listopada 2017 r. do opiekuna SK LOP p. Agnieszki Muszyńskiej – Dral. Więcej informacji o regulaminie konkursu u opiekuna SK LOP.

9.10.2017
Festiwal Piosenki i Wiersza Przyrodniczo – Ekologicznego promujących piękno przyrody
Liga Ochrony Przyrody Okręgu Podkarpackiego w Rzeszowie ogłasza dwuetapowy konkurs piosenki i wiersza o tematyce przyrodniczo – ekologicznej dla dzieci i młodzieży z rzeszowskich placówek oświatowych (wszystkie kategorie wiekowe).

Kryteria oceny: wartość merytoryczna piosenek, ze szczególnym uwzględnieniem słów, melodii, poziom wykonania, oryginalność ujęcia tematu, pomysłowość i efekty(piosenka); poprawność językowa, oryginalność zaprezentowania tematu, ogólny wyraz artystyczny (wiersz).

Termin realizacji: piosenkę lub wiersz w formacie mp3 należy przesłać drogą elektroniczna na adres: loprze@poczta.fm do 10 listopada 2017 r.

Więcej informacji o konkursie u opiekuna SK LOP p. Agnieszki Muszyńskiej–Dral

Aktualności szkolne

Aktualności sportowe 2017/2018

11.10.2017