Wszyscy którzy biorą udział w zajęciach na basenie
dojeżdżają we własnym zakresie.

Prosimy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zajęć sportowych na feriach o bieżące monitorowane naszej strony.

Foto
Niezmiernie miło nam poinformować, że nasze V Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie zdobyło I miejsce w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół w roku szkolnym 2018/2019 w kategorii: LICEALIADA MŁODZIEŻY.

Natomiast Szkoła Podstawowa Sportowa nr 33 w Rzeszowie zajęła III miejsce w kategorii: IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego spektakularnego sukcesu.

Aktualności szkolne 2019/2020

10.01.2020
Studniówka 2020
Foto

Z ogromną radością informujemy, że uczeń Simon Mazur z klasy 3 a V Liceum Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie zakwalifikował się do II Etapu XLIII Olimpiady Języka Francuskiego.

Dnia 10 stycznia 2020 r. Simon w towarzystwie około 70 uczestników z okręgu krakowskiego (województwa: małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie)zmagał się z testem pisemnym i egzaminem ustnym.

Wyniki etapu regionalnego zostaną ogłoszone w terminie do 3 lutego 2020 r.

Gratulujemy sukcesu!

Opiekun mgr Brygida Pastuła-Szeląg

10.01.2020
Sukcesy w Konkursie Kuratoryjnym z Chemii Jakuba Traczewskiego
Foto
Miło nam poinformować o zakwalifikowaniu się Jakuba Traczewskiego, ucznia klasy 8b Szkoły Podstawowej Sportowej nr 33 w Rzeszowie, do etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Chemii. W ostatnim etapie konkursu, Jakub zawalczy o tytuł finalisty lub laureata.

Gratulujemy Jakubowi sukcesu i trzymamy kciuki na ostatnim etapie konkursu!

Opiekun: Barbara Józefczyk.

Aktualności szkolne

Aktualności sportowe 2019/2020

6.01.2020
Mistrzostwa Łańcuta w akrobatyce sportowej
Foto
6 stycznia 2020 r. odbyły się Mistrzostwa Łańcuta w akrobatyce sportowej.

Nasza uczennica Zofia Szela z klasy 5 a zajęła czwarte miejsce w konkurencji 3-ki kobiet w kategorii III klasa.

Wiktoria Tomaszek, Karolina Fortuna z klasy 5 a zajęły szóste miejsce w konkurencji 3-ki kobiet w kategorii klasa młodzieżowa.

Dominika Kozłowska z klasy 5 a, Martyna Rejewska, Milena Piotrowska z klasy 7a zajęły czwarte miejsce w konkurencji 3-ki kobiet w kategorii youth.

Trener Ewelina Fijołek.

Gratulujemy.

18.12.2019
Foto
Świąteczny turniej, w którym udział wzięli nasi najmłodsi siatkarze wraz z rodzicami.

17.12.2019
Foto
Kolejne występy taneczno-akrobatyczne na meczu piłki siatkowej kobiet DevelopRes SkyRes Rzeszów.