Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie
ul. Hetmańska 38


Raporty z ewaluacji


Uczniowie Optivum Net+   UONET+   firmy Vulcan


Dla Uczniów i Rodziców











Prezentacja Rzeszów 2013

Współpraca



















Siatkówka



Lekkoatletyka





Siatkówka



Siatkówka








Biuletyn Informacji Publicznej



Aktualności sportowe 2019/2020


8.12.2019
Uczennice z 1Ag LO występują na meczu siatkarek DevelopResu
Foto
Po raz kolejny nasze uczennice z 1Ag LO występują na meczu siatkarek DevelopResu.

Ich układy taneczne robią furorę.
Brawo dziewczyny.








2.12.2019
Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie
Foto
Brązowy medal dla 3-ki kobiet w kategorii junior Izabela Jachymek, Agnieszka Wnuk oraz Martyna Szewczyk.

2-ki mieszane w kategorii youth brązowy medal dla Michała Skiby.

W kategorii 3-ki kobiet w wieku 12-18 lat srebrny medal zdobyła Julia Mikuła.

Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom.



29.11.2019
Rozgrywki w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców w ramach licealiady
Foto
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Damian KorczakOskar Sondej z klasy 1cg oraz Jakub Muller z klasy 1asl.

Zajęli oni drużynowo VI miejsce z pośród osiemnastu szkół startujacych.

Opiekunem uczniów była Dorota Byjoś.






24.11.2019
Otwarte Mistrzostwa Małopolski w akrobatyce i skokach na trampolinie
Foto
W niedzielę 24.11.2019 r. w  ibiążu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski w akrobatyce i skokach na trampolinie.

Malwina Wyskiel uczennica klasy 1asl VLO wywalczyła 2 złote medale w skokach indywidualnych i synchronicznych na trampolinie.

Patrycja Ocytko uczennica klasy 5A Szkoły Podstawowej Sportowej nr 33 w Rzeszowie zdobyła srebrny medal w skokach indywidualnych.

Gratulujemy.



24.11.2019
Jakub Wolanin
Foto
Jakub Wolanin, z klasy 3C LO, zajął I miejsce na zawodach BULL TERROR CHALLENGE w turnieju BJJ No-Gi, w kategorii wagowej do 84 kg w Lublinie.

Gratulujemy.










24.11.2019
Turniej Mini Piłki Siatkowej Czwórki Chłopców - Rocznik 2007 w Leżajsku
Foto
Turniej Mini Piłki Siatkowej Czwórki Chłopców - Rocznik 2007 w Leżajsku.












23.11.2019
Brązowy medal Oliwii Wisz na Mistrzostwach Świata w Show Dance
Foto
Miło nam poinformować, że Oliwia Wisz z klasy 1Asl wraz z zespołem Kornele zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Show Dance, które odbyły się 18-23 listopada 2019 r. w Riesa Niemcy.

Gratulujemy.








22.11.2019
Oliwia Krupa VI zawodniczką Mistrzostw Świata w Karate Kyokushin (Kumite)
Foto
Oliwia Krupa trenująca piłkę ręczną w Zespole Szkół Sportowych w Rzeszowie i SPR Handball Rzeszów zajęła VI miejsce na Mistrzostwach Świata w Karate Kyokushin (Kumite) w kategorii 15-17 lat +50 kg — w Tokyo 東京, Japonia.

Gratulujemy.








22.11.2019
Mistrzostwa Rzeszowa w tenisie stołowym
Foto
Nasze uczennice podczas Mistrzostw Rzeszowa w tenisie stołowym.











19.11.2019
Paula Pietraszek z zespołem Uśmiech wytańczyła złoto
Foto
Dobre wieści dotarły do nas z Ogólnopolskiego Turnieju Formacji Tanecznych w Górze Kalwarii. Uczennica klasy 5a SP, Paula Pietraszek, z zespołem Uśmiech wytańczyła złoto z programem Guziki.

Gratulacje!








19.11.2019
Brawa dla naszych piłkarek ręcznych po wygranym meczu z Pietrowicami Wielkimi 27:20
Foto
Brawa dla naszych piłkarek ręcznych po wygranym meczu z Pietrowicami Wielkimi 27:20








17.11.2019
Nasi młodzi siatkarze podczas Międzynarodowego Turnieju Wola - Cup
Foto
Nasi młodzi siatkarze podczas Międzynarodowego Turnieju Wola - Cup








17.11.2019
Srebrny madal Amelii Traciak
Foto
Amelia Traciak z klasy 1Ag podczas 30-th World AM Pro Championship, które odbyły się na Litwie wywalczyła srebrny medal w konkurencji fit-kid. Amelka trenuje od miesiąca zatem wielkie gratulacje.

czytaj więcej:
facebook








14.11.2019
Piłka ręczna, Puchar Polski. Handball Rzeszów sensacyjnie pokonał San Jarosław
Foto
W ramach rozgrywek o Puchar Polski drużyna SPR Handball Rzeszów pokonała po emocjonującym meczu zakończonym konkursem rzutów karnych I-ligową drużynę TS MKS San Jarosław 29:29 (14:15) k. 5:4.

Ale od początku...
Mecz od samego początku był bardzo emocjonujący, obie drużyny dążyły do zwycięstwa, raz jedna, raz druga drużyna prowadziła, do przerwy przegrywaliśmy 14:15 mimo początkowego prowadzenia. Druga połowa to już mecz pełen dramaturgii, jeszcze w 54 minucie meczu przegrywaliśmy 24:27, jednak dobra gra w obronie oraz bardzo dobra skuteczność doprowadziła do remisu po 60 minutach meczu 29:29. W konkursie rzutów karnych wszystkie zawodniczki SPR Handball Rzeszów były skuteczne: Aleksandra Dębiak, Jolanta Płocica, Julia Jamrozik, Dominika Puchalska i Nikolina Samborska (16 lat).

Skład drużyny SPR Handball Rzeszów:
Anna Stapińska, Gabriela Gołąb - Julia Ginalska, Julia Jamrozik, Aleksandra Dębiak, Julia Tereszak, Anita Ziajka, Dominika Puchalska (kapitan), Aneta Rembisz, Wiktoria Wolak, Anna Tomaszewska, Jolanta Płocica, Nikolina Samborska, Alicja Harpula, Antonina Szczęsna, Martyna Nycz

Dziękujemy drużynie TS MKS San Jarosław za mecz pełen sportowej walki oraz emocji do ostatnich minut. A my czekamy na losowanie i kolejnego rywala w Pucharze Polski.

Trener Jakub Bober.

Gratulujemy.



9.11.2019
Mistrzostwa Czech w Pradze 9.11.2019r.
Foto
I miejsce w trójkach kobiet:
Julia Mikuła, Wanesa Kamińska i Oliwia Panek.

Gratulujemy.











8.11.2019
Uczennice klasy 1ag LO występowały na meczu siatkarek DevelopRes SkyRes Rzeszów
Foto
W dniu 8 listopada 2019 r. uczennice klasy 1ag LO występowały na meczu siatkarek DevelopRes SkyRes Rzeszów.











6.11.2019
Szczypiornistki SPR Handball Rzeszów ️przebywają na zgrupowaniu w Szczyrku
Foto
Uczennice klasy 1 bg i 1 b ls naszej szkoły, szczypiornistki SPR Handball Rzeszów ️przebywają na zgrupowaniu w Szczyrku na makroregionalnych konsultacjach szkoleniowych OSPR

Gratulujemy.








4.11.2019
Mistrzostwa Europy w Holon-Israel
Foto
Mistrzostwa Europy w Holon-Israel 27.10 - 04.11 w 3-ka kobiet 13-19 lat
29th European Championships in Acrobatic Gymnastics

Drużyna w składzie Magdalena Mosior, Wanesa Kamińska i Julia Mikuła
uzyskała następujące wyniki:
Statyka XI miejsce
Dynamika XVII miejsce
Wielobój XII miejsce.





30.10.2019
Lekkoatletki na IV miejscu w Polsce!
Foto
W dniu 29 października 2019 r. w Olszynie odbyły się Mistrzostwa Polski w sztafetowych biegach przełajowych.

Drużyna dziewcząt na dystansie 10x1000 m zajęła IV miejsce.

Skład drużyny:
1. Aleksandra Tarnowska 2c
2. Ewelina Boroń 2c
3. Martyna Wojtuń 1c
4. Aleksandra Czajka 1c
5. Basia Rudnik 3c
6. Aleksandra Cholewa 2c
7. Martyna Kawa 1b
8. Katarzyna Przydział 3c
9. Karolina Kowalik 2c
10. Alicja Magdoń 1b

Trenerzy: Mirosław Wierzbicki, Piotr Kowal

Gratulujemy.



30.10.2019
Lekkoatleci na X miejscu w Polsce!
Foto
W dniu 29 października 2019 r. w Olszynie odbyły się Mistrzostwa Polski w sztafetowych biegach przełajowych.

Drużyna chłopców na trudnej trasie, dystans 10x1500 m zakończyła na X miejscu.

Skład drużyny:
1. Patryk Babiarz 1c
2. Kacper Tendelski 1c
3. Łukasz Zając 1c
4. Bartek Baran 1b
5. Filip Dadej 1c
6. Miłosz Kuca 1c
7. Michał Inglot 1c
8. Bartek Trojniar 1b
9. Konrad Bernal 3c
10. Paweł Furman 2c

Trenerzy: Mirosław Wierzbicki, Piotr Kowal

Gratulujemy.



30.10.2019
Lekkoatletki na IV miejscu w Polsce!
Foto
W dniu 29 października 2019 r. w Olszynie odbyły się Mistrzostwa Polski w sztafetowych biegach przełajowych.

Drużyna dziewcząt na dystansie 10x1000 m zajęła IV miejsce.

Natomiast drużyna chłopców na trudnej trasie, dystans 10x1500 m zakończyła na X miejscu.

Gratulujemy.



30.10.2019
Zwycięstwo naszych piłkarek ręcznych z drużyną SPR JKS Jarosław 24:17
Foto
Zwycięstwo naszych piłkarek ręcznych z drużyną SPR JKS Jarosław 24:17.

Gratulacje.








26.10.2019
Oprawa artystyczna podczas meczu DevelopRes SkyRes Rzeszów
Foto
W sobotę 26 października 2019 r. podczas meczu DevelopRes SkyRes Rzeszów - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (3:0) uczennice naszej szkoły zapewniły oprawę artystyczną podczas przerw między setami.

Zaprezentowały się w różnych układach.
W układzie tanecznym z pomponami wystąpiły Katarzyna Buksztel, Julia Mroczek, Weronika Sowa, Natalia Zdziarska, Zuzanna Mroczek, Katarzyna Toś, Natalia Skiba, Julia Wisz.

W układach akrobatycznych wystąpili: Oliwia Kowalska, Natalia Król, Michał Skiba, Martyna Szewczyk, Izabela Jachymek, Agnieszka Wnuk, Julia Czyż.

Układy przygotowały:
Barbara Rzepka
Jolanta Brudny
Ewelina Fijołek



22.10.2019
Lekkoatleci najlepsi w województwie
Foto
W dniu 22 października 2019 r. w Pustyni koło Dębicy odbył się finał wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych.

Drużyna dziewcząt wygrała z olbrzymią przewagą nad pozostałymi drużynami.

Natomiast zespół chłopców po zaciętej walce również okazał się najlepszy wśród Szkół Średnich.

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się finał ogólnopolski w Olszynie.

Piotr Kowal



22.10.2019
I miejsce V Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie w Finale Wojewódzkim Licealiady w Biegach Przełajowych 10x800m Dziewcząt
Foto
I miejsce V Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie w Finale Wojewódzkim Licealiady w Biegach Przełajowych 10x800m Dziewcząt.

Skład drużyny:
1. Ola Tarnowska IIc
2. Ewelina Boroń IIc
3. Martyna Wojtuń Icg
4. Ola Czajka Icg
5. Barbara Rudnik IIIc
6. Ola Cholewa II
7. Martyna Kawa Isl.
8. Katarzyna Przydział IIIc
9. Karolina Kowalik IIc
10. Alicja Magdoń Ibsl

Piotr Kowal



22.10.2019
I miejsce V Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie w Finale Wojewódzkim Licealiady w Biegach Przełajowych 10x800m Chłopców
Foto
I miejsce V Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie w Finale Wojewódzkim Licealiady w Biegach Przełajowych 10x800m Chłopców.

Skład drużyny:
1. Patryk Babiarz-Icg
2. Kacper Tendelski – Icg
3. Kacper Werner –IIc
4. Łukasz Zając – Icg
5. Filip Dadej – Icg
6. Miłosz Kuca – Icg
7. Bartosz Trojnar – Ibsl
8. Michał Inglot Icg
9. Konrad Bernal – III c
10. Paweł Furman - IIc

Piotr Kowal



20.10.2019
Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na trampolinie i skokach na ścieżce,
Zielona Góra 2019

Foto
Malwina Wyskiel z klasy 1asl LO Mistrzynią Polski Seniorów w skokach na trampolinie!

Złoty medal w skokach synchronicznych: Malwina WyskielKarolina Kusz - absolwentka Szkoły Podstawowej nr 33 w Rzeszowie.

Wicemistrzostwo Polski w drużynie skoków na trampolinie zdobyły Malwina Wyskiel z klasy 1asl LO oraz nasze absolwentki Karolina Kusz, Wiktoria Jedlinska oraz Natalia Kozak.

Gratulacje.





19.10.2019
Malwina Wyskiel Mistrzem Polski Seniorów w skokach na trampolinie

Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na trampolinie i skokach na ścieżce,
Zielona Góra 2019







19.10.2019
I Międzynarodowe Mistrzostwa Leska w Pływaniu
Foto
II miejsce Katarzyny Domagały w I Międzynarodowych Mistrzostwach Leska w Pływaniu w konkurencji 50 m stylem klasycznym.



16.10.2019
Półfinał wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych w Leżajsku
Foto
W dniu 16 października 2019 r. w Leżajsku odbył się półfinał wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych.

Drużyna dziewcząt oraz chłopców z naszej szkoły wygrała rywalizację wśród Szkół Średnich.

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się finał wojewódzki w Pustyni koło Dębicy.

Natomiast najlepsze drużyny z tych zawodów zakwalifikują się do finału ogólnopolskiego.

Gratulujemy.

Piotr Kowal



13.10.2019
Amelia Traciak
Foto
Amelia Traciak z klasy 1Ag zajęła I miejsce w kategorii SOLO do lat 16 w Międzynarodowym Pucharze Polski FIT KIDS WBBF WFF.

Gratulujemy.








13.10.2019
Ogólnopolski Turniej Młodych Talentów w Akrobatyce w Łańcucie
Foto
W dniach 12-13 października 2019 r. w Łańcucie odbył sie Ogólnopolski Turniej Młodych Talentów w Akrobatyce.

Michał Skiba zdobył srebrny medal.

Marlena Siewnik zdobyła brązowy medal.

Julia Czyż zajęła V miejsce.

Gratulujemy.



9.10.2019
Indywidualno - Drużynowe Mistrzostwa Rzeszowa w biegach przełajowych
Foto
W dniu 9 pażdziernika 2019 r. na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbyły się Indywidualno - Drużynowe Mistrzostwa Rzeszowa w biegach przełajowych. Doskonale spisali się nasi uczniowie, wygrywając 4 biegi

600 m Szkoły Podstawowe ur. 2009-2010
I miejsce Maksymilian Musiałek

800 m Szkoły Podstawowe 2005-2006
I miejsce Oliwia Piłat

800 m - Szkoły Średnie
I miejsce Alicja Magdoń
IV miejsce Karolina Kowalik
V miejsce Katarzyna Przydział
VI miejsce Aleksandra Czajka
VII miejsce Ewelina Boroń
VIII miejsce Martyna Kawa

1000 m - Szkoły Średnie
I miejsce Paweł Furman

Gratulujemy.

Piotr Kowal



6.10.2019
Ogólnopolski Turniej Młode Talenty w skokach na trampolinie w Krakowie
Foto
W dniach 5-6 października 2019 r. w Krakowie odbył się Ogólnopolski Turniej Młode Talenty w skokach na trampolinie.

Naszą szkołę reprezentowała Partycja Ocytko z klasy 5a SP. Patrycja uplasowała się na X miejscu w skokach indywidualnych oraz V miejscu w skokach synchronicznych.

Wielkie gratulacje ponieważ poziom zawodów był bardzo wysoki.

Gratulujemy.

Trener Jolanta Brudny.



5.10.2019
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w akrobatyce sportowej w Krośnie
Foto
W minioną sobotę w dniu 5 października 2019 r. w Krośnie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w akrobatyce sportowej. Akrobatki przywiozły medal. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Zofia Szela, Dominika Kozłowska z klasy 5a SP, Marlena Siewniak, Martyna Rejewska, Nikola Micał, Emilia Piejko i Oliwia Piejko z klasy 7a SP.

Najlepiej zaprezentowały się siostry Emilia i Oliwia Piejko, które zdobyły brązowy medal w konkurencji 3-ki kobiet.

Gratulujemy.

Trener Ewelina Fijołek.



5.10.2019
Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 10 - 11 lat I edycja jesienna 2019 w Dębicy
Foto
W dniu 5 października 2019 r. w Dębicy odbyła się Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 10 - 11 lat I edycja jesienna 2019.

Nasza uczennica Katarzyna Domagała z klasy 5A SP zajęła drugie miejsce w konkurencji 50 m styl klasyczny w kategorii wiekowej 10 lat i młodsi.

oraz czwarte miejsce w konkurencji 50 m styl dowolny w kategorii wiekowej 10 lat i młodsi.

Gratulujemy.

Trener Ewelina Fijołek.



5.10.2019
Biegi uliczne
Foto
W dzisiejszej imprezie biegowej nie mogło zabraknąć uczniów z naszej szkoły.











5.10.2019
Nasze piłkarki ręczne mistrzyniami Rzeszowa w Licealiadzie
Foto
Skład drużyny:
1. Anna Tomaszewska 1bg
2. Aleksandra Bielec 2b
3. Klaudia Prajsnar 3b
4. Aneta Rembisz 3b
5. Sylwia Rzucidło 2b
6. Antonina Szczęsna 1bg
7. Julia Tereszak 2b
8. Aleksandra Dębiak 3b
9. Julia Płocica 2b
10. Alicja Harpula 1bg
11. Patrycja Margiel 1bg
12. Wiktoria Wolak 2b
13. Kinga Osękowska 1bg
14. Martyna Nycz 1bg
15. Julia Jamrozik 3b
16. Nikolina Samborska 1b
17. Martyna Chałupczak 2b
18. Aleksandra Błażejowska 2b

Trener Jakub Bober

Gratulacje dla zawodników oraz trenerów.



2.10.2019
I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt 10x800m Szkół Ponadpodstawowych LICEALIADA
Foto
W dniu 2 października 2019 r. na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe 10x800m Szkół Ponadpodstawowych LICEALIADA. Nasza drużuna dziewcząt zajęła I miejsce.

Skład drużyny:
1. Ewelina Boroń
2. Martyna Wojtuń
3. Aleksandra Czajka
4. Joanna Gudz
5. Martyna Kawa
6. Aleksandra Tarnowska
7. Aleksandra Cholewa
8. Katarzyna Przydział
9. Karolina Kowalik
10. Alicja Magdoń
Trenerzy: Mirosław Wierzbicki, Piotr Kowal

Gratulacje dla zawodników oraz trenerów.



2.10.2019
I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców 10x800m Szkół Ponadpodstawowych LICEALIADA
Foto
W dniu 2 października 2019 r. na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe 10x800m Szkół Ponadpodstawowych LICEALIADA. Nasza drużuna chłopców zajęła I miejsce.

Skład drużyny:
1. Filip Dadej
2. Łukasz Zając
3. Michał Inglot
4. Kacper Werner
5. Sewer Ząbkowicz
6. Kacper Gęborys
7. Bartłomiej Baran
8. Miłosz Kuca
9.Bartosz Trojniar
10.Kacper Tendelski
Trenerzy: Mirosław Wierzbicki, Piotr Kowal

Gratulacje dla zawodników oraz trenerów.



29.09.2019
Mistrzostwa Polski Juniorów w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i scieżce
Foto
W dniach 27-29.09.2019 r. odbyły się w Katowicach Mistrzostwa Polski Juniorów w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i scieżce.

Nasze uczennice zaprezentowały bardzo wysoki poziom co pozwoliło uzyskać najwyższe wyniki.

Julia Mikuła z klasy II c LO została Mistrzynią Polski Juniorów w konkurencji 3-ki kobiet.

W tej samej kategorii wicemistrzyniami Polski Juniorów zostały Martyna Szewczyk kl II c LO, Agnieszka Wnuk z klasy 8 a SP, Izabela Jachymek z klasy 7 a SP.

Gratulujemy medali.

W skokach synchronicznych na trampolinie uczennica Malwina Wyskiel z klasy 1Asl LO zdobyła 8. miejsce.

Ewelina Fiołek.



29.09.2019
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w tańcach towarzyskich
Foto
W dniu 29 września 2019 r. w Krośnie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w tańcach towarzyskich.

Nasza uczennica Wiktoria Kozłowska z klasy 1Asl LO, startowała w konkurencji tańców latynoamerykańskiech w kategorii wiekowej 16-20 lat oraz 16-18 lat.

W obydwóch kategoriach sięgnęła po najwyższy wynik zajmując dwa razy pierwsze miejsce.

Wiktoria na co dzień tańczy w zespole Axsel.

Gratulujemy.

E. F.



29.09.2019
II miejsce MKS V LO Rzeszów w Ogólnopolskim Turnieju Juniorek w Piłce Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta
Foto
Skład drużyny:
1. Zuzanna Bełczowska
2. Gabriela Bieniek
3. Emilia Chrzanowska
4. Katarzyna Dutka
5. Paulina Dziedzic
6. Łucja Ładziak
7. Zuzanna Pawlik
8. Jagoda Podsiadły
9. Natalia Rejment
10. Eliza Surowiec
11. Monika Szwarc
12. Izabela Woś

Trener Michał Łukowicz.



24.09.2019
Nasi siatkarze wywalczyli II miejsce w turnieju Stolzle Volleyball Talents Cup
Foto
Nasi siatkarze wywalczyli II miejsce w turnieju Stolzle Volleyball Talents Cup

Gratulujemy.



zobacz więcej:
Facebook AZS 2020 Częstochowa






19.09.2019
Mistrzostwa Polski Szkół Średnich w Lidze Lekkoatletycznej w Kołobrzegu
Foto
Lista Uczniów:
1. Patryk Babiarz 1cg
2. Bartłomiej Baran 1bsl
3. Marcin Dzimira – absolwent
4. Paweł Furman 2c
5. Kacper Gęborys 1cg
6. Bartoszc Gorzynik 3c
7. Dawid Graca absolwent
8. Inglot Michał 1cg
9. Bartosz Otok – absolwent
10. Karol Sokół – absolwent
11. Oskar Sondej 1cg
12. Bartosz Szpiech absolwent
13. Damian Tereszkiewicz – absolwent
14. Bartosz Trojnar 1bsl
15. Łukasz Zając 1cg
16. Sewer Ząbkowicz 1cg
17. Miłosz Kuca 1cg

Trenerzy: Piotr Kowal, Mirosław Wierzbicki.

Gratulujemy.



19.09.2019
Mistrzostwa Polski Szkół Średnich w Lidze Lekkoatletycznej w Kołobrzegu
Foto
Lista Uczniów:
1. Boroń Ewelina 2c
2. Cholewa Aleksandra 2c
3. Czajka Aleksandra 1cg
4. Kalandyk Dominika 2c
5. Kawa Martyna 1bsl
6. Kowalik Karolina 2c
7. Krasoń Kamila1ag
8. Pac Andżelika 1bsl
9. Pawłowska Sabina 3f
10. Przydział Katarzyna 3c
11. Rębacz Emilia 3F
12. Rudnik Barbara 3c
13. Sobota Anna 3c
14. Tarnowska Aleksandra 2c
15. Ząbik Anita absolwentka
16. Czapla Emilia 3c

Trenerzy: Piotr Kowal, Mirosław Wierzbicki.

Gratulujemy.



19.09.2019
Mistrzostwa Polski Szkół Średnich w Lidze Lekkoatletycznej w Kołobrzegu
Foto
Po raz kolejny lekkoatleci Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie w ścisłym finale Mistrzostw Polski Szkół Średnich w Lidzę Lekkoatletycznej, które odbyły się 19 września 2019 r. w Kołobrzegu.

Drużyna chłopców ukończyła rywalizacje na V miejscu, a dziewcząt na VI miejscu w Polsce. Poziom sportowy był wyrównany i do miejsc medalowych było bardzo blisko, mimo absencji kilku czołowych zawodników.

Najlepiej zaprezentowali się:
1 miejsce Bartosz Otok - pchnięcie kulą
1 miejsce Karol Sokół - bieg na 800 m
3 miejsce Karolina Kowalik - bieg na 800 m
3 miejsce Paweł Furman - bieg na 400 m
3 miejsce Oskar Sondej - rzut dyskiem
3 miejsce Emilia Rębacz - pchnięcie kulą

Gratulujemy.



16.09.2019
V miejsce w międzynarodowym turnieju w akrobatyce sportowej w Lizbonie
Foto
W dniach 11-16 września 2019 r. w Lizbonie odbył się międzynarodowy turniej w akrobatyce sportowej. (V GCP Lisbon International Acrobatic Gymnastics 2019)

Naszą szkołę reprezentowały Izabela Jachymek z klasy 7 a SP, Agnieszka Wnuk z klasy 8 a SP, Martyna Szewczyk z klasy II c LO.

Dziewczęta startowały w konkurencji 3-ki kobiet w kategorii junior.

Zajęły w ostatecznej rywalizacji V miejsce.

Trener Ewelina Fijołek

Gratulujemy.



16.09.2019
Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w lidze lekkoatletycznej
Foto
Lekkoatleci Resovii odnieśli historyczny sukces zajmując III miejsce w Finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w lidze lekkoatletycznej w Radomiu.

W skład medalowej drużyny weszli uczniowie i uczennice naszej szkoły Alicja Magdoń kl. 1B, Karolina Kowalik, Aleksandra Tarnowska i Paweł Furman kl. 2C.

Gratulujemy.



16.09.2019
Młodzi siatkarze zdobyli Brązową Koronkę Bobowej
Foto
Młodzi siatkarze zdobyli Brązową Koronkę Bobowej

GRATULUJEMY








12.09.2019
Zawody międzyszkolne
Foto
W czwartek na stadionie Resovii odbyły się zawody międzyszkolne.

Startowali w nich Nasi młodzi lekkoatleci z klas 5,6,7 i 8.



8.09.2019
14. Międzynarodowy Turniej Winobranie w akrobatyce sportowej
Foto
I miejsce na 14. Międzynarodowym Turnieju Winobranie w akrobatyce sportowej w konkurencji 3-ki kobiet junior zajęła Julia Mikuła z klasy 2C LO.

III miejsce Martyna Szewczyk z klasy 2C LO, Izabela Jachymek z klasy 7A SP oraz Agnieszka Wnuk z klasy 8A SP.

Gratulujemy zawodniczkom oraz trenerom.



8.09.2019
SPR Handball Rzeszów. Mecz sparingowy z I ligowym zespołem TS MKS San Jarosław
Foto
Piłkarki ręczne SPR Handball Rzeszów z klasy 1 BG, 1 Bpl, 2B i 3B przygotowując się do sezonu 2019-2020 II ligi piłki ręcznej kobiet rozegrały w piątek mecz sparingowy z I ligowym zespołem TS MKS San Jarosław.

Nasze dziewczyny zaprezentowały się na bardzo dobrym poziomie, a wiele z nich dopiero zaczyna przygodę w lidze. Pierwszą połowę meczu wygraliśmy 11:12 (momentami przewaga 3 bramkowa) ale I Liga w drugiej połowie zwarła szyki, a mecz zakończył się wynikiem 31:19.



8.09.2019
I miejsce MKS VLO Rzeszów w IV MIędzynarodowym Turnieju Turniej Wawelskiego Smoka w piłce siatkowej dziewcząt
Foto
Skład drużyny:
1. Zuzanna Bełczowska
2. Paulina Dziedzic
3. Monika Szwarc
4. Gabriela Bieniek
5. Emilia Chrzanowska
6. Izabela Woś
7. Zuzanna Pawlik
8. Natalia Rejment
9. Katarzyna Dutka
10. Jagoda Podsiadły
11. Łucja Ładzik

Trener: Michał Łukowicz.



8.09.2019
Turniej Wawelskiego Smoka
Foto
Turniej Wawelskiego Smoka:
Kadetki I miejsce
Kadeci V miejsce
Młodziczki II miejsce
Młodzicy IV miejsce
Juniorzy II miejsce
Juniorki V miejsce


Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom!



7.09.2019
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U-16
Foto
W sobotę w Przemyślu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa U-16, w których wzięło udział około 240 lekkoatletów.

I miejsce w biegu na 600 m i złoty medal zdobyła uczennica klasy 1B Alicja Magdoń.

Wielkie Brawa.

Gratulacje także za świetną życiówkę 1:37:96.



ARCHIWUM
Archiwum rok szkolny 2018/2019

Archiwum rok szkolny 2017/2018

Archiwum rok szkolny 2016/2017

Archiwum rok szkolny 2015/2016

Archiwum rok szkolny 2014/2015

Archiwum rok szkolny 2013/2014

Archiwum rok szkolny 2012/2013

Archiwum rok szkolny 2011/2012

Archiwum rok szkolny 2010/2011

Archiwum rok szkolny 2009/2010