Polityka bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych RODO

Plakat Nabor

Aktualności szkolne 2017/2018

Pomoc dla Schroniska dla Zwierząt Kundelek
Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Sportowych zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom i postanowili wesprzeć Schronisko dla Zwierząt Kundelek.

Zebraliśmy ponad 20 kilogramów mokrej i suchej karmy dla psów i kotów.

23 maja z wizytą do Kundelka pojechali przedstawiciele uczniów klas II Liceum pod opieką pani Kingi Maciołek-Rzucidło (jednej z koordynatorek akcji w szkole). Uczniowie mieli okazję wyjść z psami na spacer i zwiedzić schronisko.

K-M-R

18.05.2018
Akcja NAKRĘĆ SIĘ NA POMAGANIE
Uczniowie szkoły po raz kolejny przekazali nakrętki dla chorego Kubusia. Nie przestajemy na tym - akcja NAKRĘĆ SIĘ NA POMAGANIE trwa w dalszym ciągu. Nakrętki można zostawiać w pudełkach wystawionych na korytarzu szkoły.

Dziękujemy za zaangażowanie!

K-M-R

Aktualności szkolne

Aktualności sportowe 2017/2018

24.05.2018
I miejsce w Finale Wojewódzkim Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej
W dniu 24 maja 2018 r. na stadionie Resovii odbył się Finał Wojewódzki Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej.

Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców z naszej szkoły zajęła I miejsce, tym samym awansując do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się w połowie września w Kołobrzegu.

Opracowała: Dorota Byjoś

22.05.2018
Mistrzostwo Województwa w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (Gimnazjada) w piłce siatkowej dziewcząt
Nasze zawodniczki, uczennice Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie zdobywają Mistrzostwo Województwa w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (Gimnazjada) i awansują do Finału Ogólnopolskiego.

W walce o finał dziewczyny wygrały ze szkołą z Stalowej Woli a następnie w Finale zagrały bardzo zacięty mecz z zespołem z Mielca i ostatecznie wygrywając 2:1 zdobyły upragnione złote medale.

Należy podkreślić, że dziewczyny są młodszym rocznikiem i za rok kolejny raz będą walczyć w tych rozgrywkach.

Aktualności sportowe